Radość

Biedroń pochwalił się antypisowskimi skarpetkami

źródło fot.: Marcin Opas/Facebook

Prezydent Słupska Robert Biedroń, niegdyś związany z Ruchem Palikota pochwalił się na Facebooku swoimi nowymi skarpetkami i wywołał falę komentarzy i reakcji.

Robert Biedroń jest najbardziej znanych działaczem na rzecz praw homoseksualistów w Polsce. Był posłem na Sejm RP z ramienia Ruchu Palikota, a obecnie zarządza Słupskiem. Biedroń poważnie myśli o starcie w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Niektóre sondaże wskazują, że mógłby być najpoważniejszym kandydatem Andrzeja Dudy.

Wywołujący skrajne emocje polityk nie ukrywa również swojej niechęci do obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Mimo że obecnie zajmuje się polityką lokalną często wypowiada się również na tematy dotyczące sytuacji w państwie i na najwyższych szczeblach władzy.

Popularność Biedronia bierze się między innymi z jego luźnego podejścia do polityki. Nawet będąc prezydentem niemal stutysięcznego Słupska, Biedroń wciąż lubi szokować swoim zachowaniem.

Polub nas na Facebooku:

Dziś polityk na swoim facebookowym profilu pochwalił się nowymi skarpetkami. Są to skarpetki… antypisowskie.

Na skarpetkach znajdują się różne napisy w stylu “#BEATA DRUKUJ”, “#DOJNA ZMIANA”, “#ZDRADZIECKIE MORDY”, “#SAN ESCOBAR” czy “#PiS – PRL BIS”. Na podeszwie skarpety widnieje zaś napis “PiS OFF”.

Biedroń obok zdjęcia umieścił komentarz “Dojechały wczoraj z podziemia skarpetkowego!”.

Dojechały wczoraj z podziemia skarpetkowego! 🧦😋

Opublikowany przez Robert Biedroń na 8 lutego 2018

Emocje wśród internautów wywołał nie tylko wzór skarpetki, ale też fakt, że na zdjęciu zamieszczonym przez Biedronia widać fragment jego nogi wraz z owłosieniem. Dla jednych jest to przekroczenie granic dobrego smaku, a dla innych dopuszczalny i zabawny przejaw luzu polityka.

Do tej pory można było spotkać ludzi, którzy nosili koszulki i bluzy z napisami o treści politycznej. Pierwszy raz spotykamy się ze skarpetkami wyrażającymi sprzeciw wobec obecnej władzy!

CZYTAJ TAKŻE: USA wkurzone na Niemców! Amerykanie mogą przenieść swoje bazy wojskowe z Niemiec do Polski

Co myślicie o tego typu skarpetkach? Czy noszenie takiej odzieży przez prezydenta dużego miasta i potencjalnego kandydata na prezydenta Polski to obciach czy przejaw poczucia humoru?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie

Komentarze