Radość

By odnaleźć wymarzoną dziewczynę z Tindera wysłał tego maila do tysięcy dziewczyn

@HaydenMoll/Twitter @claudiaalley/Twitter

Student z Missouri w Stanach Zjednoczonych wywołał poruszenie wśród młodych Amerykanów. Najpierw popełnił błąd na Tinderze, odrzucając dziewczynę, z którą chciał się spotkać, a następnie podjął wielkie wyzwanie, by ją odnaleźć i naprawić pomyłkę. 

Tinder to mobilny portal randkowy. Działa on na zasadzie wyświetlania odbiorcy profili osób, którymi może być zainteresowany. Odbiorca przegląda profile ułożone jeden po drugim i decyduje o polubieniu lub odrzuceniu każdej propozycji. Przesunięcie palcem w prawo oznacza polubienie profilu. Wówczas – jeśli druga strona także wyrazi zainteresowanie – Tinder pozwala nawiązać dalszy kontakt. Przesunięcie palcem w lewo oznacza odrzucenie kandydatury. W tym wypadku Tinder więcej nie pokaże danego profilu – cofnięcie tej decyzji jest niemożliwe.

Hayden Moll, student z Missouri niechcący przesunął palcem w lewą stronę na profilu dziewczyny, która wpadła mu w oko. Tak bardzo żałował tego błędu, że postanowił zrobić wszystko, by odnaleźć wymarzoną dziewczynę.

Posiadał jedynie jej imię, przybliżony wiek i stan zamieszkania. W tej sytuacji postanowił wysłać maile do wszystkich Claudii zamieszkałych w Missouri!

Polub nas na Facebooku:

Oto treść wiadomości, którą wysłał to tysięcy dziewczyn:

Cześć, wszystkie dziewczyny ze stanu Missouri (tak sądzę, mogłem jakąś pominąć, jeśli tak, to mi pomóżcie…)

Zacznijmy od tego, że mam na imię Hayden i popełniłem błąd na Tinderze. Przypadkiem przesunąłem w lewo na profilu Klaudii (w lewo znaczy niedobrze) a tak naprawdę chciałem przesunąć w prawo. Gdyby Tinder pokazywał nazwiska, miałbym łatwiejsze zadanie, ale nie pokazuje, dlatego muszę opisać twój profil.

Przesunąłem w lewo na profilu dziewczyny o imieniu Klaudia. Wiek obok jej imienia wynosił 20 lat, ale w swoim opisie napisała, że tak naprawdę ma 18 lat, lecz nie umie edytować profilu. Na zdjęciach, które wstawiła, występowała wraz z przyjaciółkami i mamą. W opisie wspomniała, że jej koleżanki są singielkami i jeśli któraś z nich podoba się bardziej niż ona sama, to ona to akceptuje, ale zaznacza, że przyjaciółki nie mają takiej fajnej mamy.

Więc, tak jak napisałem. Chciałem przesunąć w prawo, ale tak się nie stało. Mój instagram to hayden.moll. Jeśli chcesz, przejrzyj mój profil. Proszę jedynie, jeśli profil, który opisałem należy do ciebie, wyślij mi wiadomość o treści „w prawo” lub „w lewo”. Tylko po to, żebym wiedział czy jesteś zainteresowana czy nie. Jeśli wybierzerz „w prawo”, możemy wybrać się na jakieś pączki albo na coś innego. Ale będzie spoko także jeśli wybierzesz „w lewo”. Bez obaw! Jeśli to nie ty jesteś tą Klaudią, a znasz jeszcze jakieś Klaudie, podaj im tę wiadomość. Będę wdzięczny!

Miłego dnia!

Hayden.

Wysiłek przyniósł efekt – udało się odnaleźć właściwą Klaudię. Dziewczyna była wyraźnie pod wrażeniem tego, co zrobił Hayden. Podziliła się informacją na Twitterze, wywołując burzę w internecie:

Nie wiemy jednak, czy Klaudia postanowiła spotkać się z Haydenem. Na razie żadne z nich nie podzieliło się tą informacją.

Internauci spierają się, czy zachowanie Haydena było wzruszające i romantyczne, czy raczej miało charakter odpychającego stalkingu. Naszym zdaniem chłopak zasłużył na danie mu szansy i Klaudia powinna się z nim spotkać. Jego wiadomość nie była napisana w sposób narzucający się, a jego treść porusza serca!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie

Komentarze