Nowy chłopak Miriam Shaded jest IMIGRANTEM. Przyjechał do Polski z…

Miriam Shaded od dwóch lat często pojawia się w różnych mediach, w których chętnie wypowiada się na temat imigracji do Polski i Europy przybyszów z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Pochodząca z Syrii Polka zasłynęła wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami i kojarzona jest z niechęcią wobec imigrantów.

Takie skojarzenie nie jest do końca słuszne. Trzeba wziąć pod uwagę, że po raz pierwszy opinia publiczna usłyszała o Shaded w 2015 roku, kiedy założona przez pół-Polkę pół-Syryjkę Fundacja Estera zapoczątkowała akcję „Ratujmy chrześcijańskich uchodźców w Syrii”.

W ramach tego przedsięwzięcia organizacja sprowadziła do Polski grupę chrześcijan, którym na terenie objętej wojną Syrii groziły wielkie niebezpieczeństwa i prześladowania. Shaded pomogła tym ludziom znaleźć w naszym kraju schronienie, wyżywienie i pracę.

Później jednak Shaded stała się twarzą ruchu sprzeciwu wobec przyjmowania do Polski imigrantów z państw islamskich. Aktywistka wielokrotnie podkreślała, że pomocy powinno się udzielać wyłącznie chrześcijanom, a pod żadnym pozorem muzułmanom. Tłumaczyła to tym, że w jej ocenie islamscy imigranci niosą ze sobą ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa i kultury Europy.

Polub nas na Facebooku:

Shaded podkreślała, że islam jest z natury religią nawołującą do mordu i dżihadu. Nie uznaje ona podziału na niegroźny islam liberalny i radykalny islam wojujący. Według urodzonej w Polsce córki Polki i syryjskiego pastora cały islam jest religią po prostu demoniczną. Shaded mówiła wprost: istnieje wysokie ryzyko, że muzułmanie będą zabijać Polaków.

Ze względu na tak radykalną krytykę przyjmowania do Polski muzułmańskich imigrantów wiele osób sądzi, że Miriam Shaded chce szczelnie zamknąć granice naszego kraju i nie wpuszczać tutaj nikogo. Nic bardziej mylnego. Shaded nie przeszkadzają imigranci, którzy nie są wyznawcami Mahometa. Dobitnie świadczy o tym fakt, że nowy chłopak pięknej Polki jest Brytyjczykiem.

James Warwick przyjechał do Polski z Bristolu i zamieszkał w Warszawie. Shaded pochwaliła się nowym partnerem w mediach społecznościowych.

Love you @james_warwick #my #thor but #cutyourbeard 😂😂😂

A post shared by Miriam Shaded (@miriamshaded) on

Zapewne wyborem Miriam rozczarowanych jest wielu polskich mężczyzn. Shaded dorobiła się w Polsce wielu fanów, których urzekała jej egzotyczna uroda oraz silny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie

Komentarze